Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Příspěvky označené “Elektrokolo”

TIP: Jak je to s příšlapem (pomocí) u ekola? Budu muset pořád šlapat? (Jak funguje elektrokolo)

Co se příšlapu týče, tak se musíte naučit vnímat i to, jakou rychlostí jedete. Elektrokolo AGOGS GUST vám například nebude boostovat pokud jedete nad 25 km/h a příšlap samotný se tak jako tak vypíná také u 25 km/h (může se mírně lišit u modelu, předpisy daný limit má 10% toleranci).

TIP: Mohu s kolem jet Metrem?

Pokud je řeč o tom pražském, tak rozhodně můžete a je to jedna z velmi dobrých věcí. Metrem se totiž snadno dostanete z jednoho konce Prahy na druhý, byť v řadě případů to časově vyjde zhruba nastejno, jako kdybyste to dali na kole. Má to ale zásadní výhodu, nemusíte projíždět místy, kde je pražská doprava kolům zásadně nepřátelská.