Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Kontakt

Kolotipy jsou sestřička webu @365tipu. Vydává je Daniel Dočekal, psát můžete na redakce@kolotipy.cz. Žádný teoreticky web to není, všechno zde popsané je poctivě na vlastní nohy i pozadí odzkoušené.

Veškerý obsah zde uveřejněný je CC-BY-NC-SA

Počátky Kolotipy jsou na klasickém kole od Giantů, od srpna 2017 je pokračování na elektrokole AGOGS GUST. Chuť pořídit k @365tipu samostatný web (blog) pro tipy k ježdění vznikla v září 2017, ale tehdy nějak došla síla, byť z té doby je prvních pár tipů. K životu se to tady probralo 13. května 2018.

ekolo.cz - specialista na elektrokola od roku 2007

Zásadní pomocníkem a partnerem je ekolo.cz – specialista na elektrokola od roku 2007. Jejich skvělou prodejnu, servis, showroom i půjčovnu elektrokol najdete v Praze Ruzyni,.

Kde ještě najdete @kolotipy

Kolotipy najdete i na Twitteru (jako @kolotipy), dříve i na Facebooku jako Kolo tipy ale tam už to Mark neukazuje nikomu.  Threads @kolotipy,  Mastodon @kolotipy@mas.to a Bluesky @kolotipy.cz. Všechny sociální sítě slouží jako jiná forma RSS, takže jen málokdy dostanete odpověď či reakci.

A samozřejmě pro RSS čtečky můžete využít kolotipy.cz/feed

Jaké další tipy a triky se mohou hodit

Na @365tipu najdete další užitečné články k ježdění na kole (a pohybu vůbec) v Fitness, sport trackery, pohyb, životní styl

Nějaké další poznámky

Ikonka pro kolotipy: Bike by Left Martinez from the Noun Project