Přeskočit na obsah
Kolotipy.cz
  • Tipy a triky
  • Cyklotrasy a výlety
  • Novinky
  • Mikromobilita
9.4.2020

Otevírají se prodejny a servisy jízdních kol

Pokud potřebujete vyrazit do prodejen kol a elektrokol od dnešního dne (9. dubna 2020) opět můžete. Stejně tak jako do servisů.  Neplatí pro ně už zákaz a mohou tedy mít klasicky otevřeno, byť musí dodržovat přísnější hygienická opatření a bez roušek se v nich zcela určitě nepohybujte, dodržujte dvoumetrový odstup a neváhejte využívat dezinfekci. Ta musí v obchodech být dostupná. 

Zavřeno bylo od 14. března a v řadě případů se obchodům i servisům podařilo přejít na služby “na dálku”, tedy nákupy/rezervace přes e-shop a vydávání u okének.  Otevřeny nově jsou navíc i hobby markety, stavebniny či železářství. 

Vhodný nápad přes návštěvou některého obchodu nebo servisu je ověřit si otevírací dobu na webu či telefonicky. Ne všechny obchody/servisy mají otevírací dobu stejnou jako před nástupem nouzového stavu. 

Česko Ekonomika Koronavirus Novinka

Předchozí článekPraha 1 v boji proti sdíleným elektrokoloběžkám zakáže elektrokolaDalší článek EBIKE FEST přesunut na červenEBIKE FEST 2019

Nejnovější příspěvky

  • TIP: Mohu jezdit na kole po přechodu pro chodce? Dají mi auta přednost?
  • TIP: Jak je to s bateriemi u ekola? Měl bych se bát deště? (Jak funguje eletrokolo)
  • #letni nakole. Jihovýchodní, objevovací. Blížící se Babí léto je nejlepší část roku
  • TIP: Kam dát telefon, peněženku a klíče, když vyrážím na kolo?
  • TIP: Mobil rozhodně na kolo berte, ale pozor, abyste ho jednoho dne neutopili

Nejčtenější

Přihlaste si páteční e-mailing

TIP: Podívejte se do archivu, ať víte co budete dostávat